Yurt İçi Satış Ağı

35 yılı aşkın süredir İskenderun OSB’deki fabrikasında üretim faaliyetlerini sürdüren Şampiyon Filtre, bugün 1000’i aşkın distribütör, bayi ve satış noktasıyla Türkiye’nin 81 ilinde tercih edilen bir filtre markası konumundadır. Şampiyon Filtre, her geçen yıl ailesine kattığı yeni iş ortaklarıyla birlikte pazar payını hızla büyütmekte ve her yıl daha çok araçta kullanılmaktadır.

Organizasyon yapısı içindeki her kademedeki çalışan, müşteri odaklı çalışma prensibine sahiptir ve üretimden yönetime, bütün süreçlerde müşteri memnuniyeti gözetilerek faaliyetler sürdürülmektedir. Türkiye filtre sektöründe bir ilk olan B2B satış sistemiyle de bayi ve distribütörlerinin sipariş, sevkiyat, kampanya ve duyuruları takip etmesine yardımcı olmaktadır.

Otomobil, hafif ticari, kamyon, otobüs, ağır hizmet, tarım ve iş makinelerine filtrasyon çözümleri sunan Şampiyon Filtre, standart kalitedeki üretimini aldığı IATF: 16949, ISO 9001, TS 932, TS 5395 ve TS 7407 Kalite Belgeleriyle desteklemektedir. Üretilen ürünler yüksek teknoloji test ekipmanlarıyla test edilerek, standart kalitedeki filtreler satışa sunulmaktadır.

Müşteri başvuru yönetim süreçleriyle, müşterilerinden gelen her geribildirimi aynı hassasiyetle değerlendirmekte ve hızlı çözümler sunmaktadır. Türkiye’nin her bölgesindeki Şampiyon Filtre kullanıcılarına yüksek memnuniyet sağlamayı hedeflemektedir.