İhracat

Şampiyon Filtre; 35 yılı aşkın tecrübesinin getirdiği bilgi birikimi ve kalite odaklı yaklaşımıyla yurtiçinde kazandığı başarıları uluslararası pazarlarda da göstermektedir. Orijinal ekipman kalitesindeki 3.500’den fazla ürün çeşidiyle, özelikle rekabetin yoğun olduğu Ortadoğu, Kafkasya, Afrika, Avrupa ve Güney Amerika bölgelerindeki faaliyetleriyle 75’den fazla ülkeye filtre ihracatı yapan bir üretici firma haline gelmiştir.

Geniş vizyonuyla ilklere imza atan Şampiyon Filtre; Ar-ge Merkezine ve Teknolojik Ürün Belgesine sahip Türkiye’deki ilk filtre üreticisidir. Bununla beraber IATF: 16949, ISO 9001, TS 932, TS 5395 ve TS 7407 Kalite Belgelerine sahip olan Şampiyon Filtre, uluslararası otomotiv standartlarını yerine getirirken, müşteri öncelikli yaklaşımı ve esnek üretim kabiliyetiyle de dünyanın dört bir tarafındaki bayi ve distribütörlerinin özel isteklerini yüksek oranda karşılayabilmektedir. Aynı zamanda otomotiv sektöründe yaşanan gelişmeleri ve sektör trendlerini yakından takip ederken, yaptığı üniversite işbirlikleri ve Ar-Ge çalışmalarıyla da ürün gamını genişletmeye devam etmektedir.

Satış sonrası hizmetlerine verdiği önemle, yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da müşterilerine karşı yükümlülüklerini eksiksiz yerine getiren Şampiyon Filtre, filtre sektöründe bir dünya markası haline gelmeyi hedefleyerek ihracatta büyüme stratejilerini sürdürmektedir.