Üretim ve Kalite Yönetimi

1985 yılında İskenderun’da temeli atılan Şampiyon Filtre, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak otomotiv, tarım, iş makineleri ile ticari amaçlı otobüs ve kamyon gruplarına yağ, yakıt, hava ve hidrolik filtreleri üretimini sürdürmektedir. Kuruluşundan bu yana temel ilkesi “Filtrelemede Başarı” olan şirketimiz faaliyetlerinin hareket noktası, ileri teknoloji ve sürekli yükselen kalite anlayışı ile hizmet olmuştur.

Otomotiv yan sanayi sektöründe önde gelen ve saygın şirketler arasında yer alarak “Güvenilir Ortağınız” olmayı hedefleyen Şampiyon Filtre, gelişmiş makine parkı, üstün kalıp teknolojisi, çağdaş üretim ve yönetim anlayışı, işçisinden mühendisine nitelikli eleman kadrosu, tam teşekküllü geniş ve modern laboratuvar imkânları ve etkili Kalite Güvence Sistemi ile sadece Türkiye’ye değil, tüm dünyaya hizmet verir hale gelmiştir.

Şampiyon Filtre; toplumsal katkısı, çevreye duyarlılığı ve sektördeki öncülüğün getirdiği sorumluluk sayesinde, dinamik kadrosu ile 1985'ten bu yana kalite gelişimini sürdürmektedir. ISO:9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi belgesine ve TSE üretime uygunluk belgelerine sahip olan şirketimiz, 2007 yılında aldığı IATF 16949:2016 Otomotiv Kalite Yönetim Sistemi belgesi ile birlikte iç pazarda da daha büyük sorumlulukla hizmet vermeye devam edecektir.

Şampiyon Filtre hedef ve ilkeleri doğrultusunda, sonsuz kaliteye yolculukta sunduğu hizmetin güvenilirliğine, kalitesine yeni başarılarını katarak ‘’Güvenilir Ortağınız” olmaya devam etmektedir.