Canlı Destek
Online

 

   Müşteri odaklı pazarlama anlayışını dış pazarlarda da sürdüren Şampiyon Filtre, Avrupa'da, Afrika'da ve Ortadoğu'da 75 ülkeye kendi markasıyla hizmet vermektedir.

 

   Kurduğu uzun vadeli ilişkilerle uluslararası pazarlarda tanınmış markalar içinde filtre üreten Şampiyon Filtre, sahip olduğu teknoloji, kalite ve hizmet düzeyiyle dünya pazarlarında da attığı adımları sürdürmektedir.


   Dış pazarlarda düzenli bir şekilde tanıtım amaçlı fuar katılımlarını sürdüren şirketimiz  elektronik ticaret ve müşteri ziyaretleri ile de kurduğu ilişkilerini geliştirmektedir.

 

   Teklif ve sipariş işlemlerinde internet ortamında mutabakat sağlanan dış ticaret bağlantılarında müşteriye teslim ve termin ile ilgili her türlü bilgi güncelleştirilerek sunulmaktadır. İhracat sonrasında da  pazarlama anlayışına uygun müşteri ilişkileri yönetimi programı sürdürülmektedir.


   Dış pazarlarda müşterilerle ilişkilerimiz İstanbul'da faaliyet gösteren Dış Ticaret Departmanı ve Avrupa'nın çeşitli ülkelerindeki müşteri temsilcileri ile yürütülmektedir.

2013© Tüm Hakları saklıdır.
Sistemimizden en iyi şekilde faydalanmanız için Chrome kullanmanızı öneririz.